خدواند عشق است…

پنج خصوصیت خداوند که مبدا و خالق ماست….
⭐⭐⭐
-خداوند عشق است
-خداوند آرامش است
-خداوند فراگیر است
-خداوند فراوانی است
-خداوند سلامتی است

خداوند عشق است
یکی از پنج خصوصیتی که میتوانیم با قرارگیری در آن به خداوند نزدیک شویم

ما از عشق آمده ایم و دوست داریم در عین حالی که در اینجا روی کره زمین زندگی می کنیم به آن بهشت باز گردیم. به قول امرسون ” عشق بالاترین کلمه ای است که وجود دارد و مترادف خداوند است .
⚡⚡
اگر خداوند عشق است و نمی تواند چیزی غیر از خودش باشد ،و ما خواهان گفتگو با او هستیم پس بایستی با عشق به سمت او گام بر داریم و الا وقتمان را تلف کرده ایم .
⚡⚡⚡
نیایشهایی که عشق در بر ندارد و اساس آن خشونت ،کینه و ترس است ،نتیجه کار نفس است پس پاسخی نمی گیرند .حتی شنیده هم نمی شوند .
?
راه نزدیکی به خداوند و طلب هدایت و یاری جستن از او بخشش است .این که بتوانیم هرکسی که در حق ما بدی کرده را ببخشیم .
?
چگونه می توانیم از خداوند توقع داشته باشیم که تقاضای مارا بشنود در حالیکه قلب ما بدلیل بد رفتاری و خطاهایی که دیده از خشم و نفرت لبریز است ؟!
?
ما هر مذهبی که داشته باشیم ،هرزمان که بخواهیم با مبدا هستی خویش وارد گفتگو شویم ،بایستی بدخواهی و کینه از قلب خود پاک کنیم.

به این ترتیب ما انرژی امواج خودرا به فرکانسی می رسانیم که بالاترین امواج موجود در کائنات هماهنگ باشد ،که همان امواج روح قدسی است .
⚡⚡
آن گاه عشق و بخشش ،نیروی راکد مارا فعال می کند و انسانهای درست و اتفاقات خوب سر راه شما قرار می گیرند .این بدان علت است که شما با روح هستید و به یاد بیاورید که خداوند نمی تواند کمکی به ما کند اگر ما توقع چیزی غیر از عشق و بخشش داشته باشیم .
⚡⚡
پس وقتی در لحظات راز و نیاز ،آرامش و خلوت از خداوند طلب کمک می کنید ،هرگز کسی را نفرین نکنید و از خداوند نخواهید اورا محروم کند .
☘☘☘
بلکه بگوئید ” خدای عزیزم ،مرا وسیله عشق خودت قرار بده ،می خواهم چون تو باشم .من آنهارا بخشیده ام ،و خودرا نیز بخشیده ام “
??????
و به یاد داشته باشید که بدون عشق هیچ راهی وجود ندارد که خداوند صدای مارا به خوبی شنیده و پاسخ دهد

جملاتی از کتاب “خدا حقیقتی دراعماق وجود انسان “
نوشته وین دایر
به کوشش مجتبی ابویی مهریزی

donyayesepas.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *